Banesa për shitje në Prishtinë-Emshir

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 59.52 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me fletë poseduse dhe e gatëshme për banim, me sipërfaqe 59.52 m² ,në lagjen Emshir në Prishtinë.

Me orientim nga perëndimi me këtë orgonizim të hapësirave të brendshme: Qëndrim ditor me kuzhinë dhe dalje në ballkonë, një dhomë të gjumi dhe një banjo.

Ndërtesa ka dy ashensor dhe parkun të shfrytëzueshme,si dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2024-të.

Për të mësuar më shumë për këtë banesë ,apo edhe të tjerat na kontaktoni,ose na vizitoni në zyret tona.
‐‐‐-‐——————————————————————–
Tel:+[383]049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]