Banesa për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 124.82 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 124,82 m², në Mahallën e Muhagjerëve, me ndërtues Premtimi Construction në Prishtinë.

Ka orientim nga lindja-veriu-përëndim, banesa ka këtë përbërje:
Qëndrim ditor së bashku me kuzhinë, tri dhoma të gjumit, tri banjo, tualet dhe një ballkonë.

Banesa pritet të përfundoje gjatë vitit 2023-të, dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Gjendet në një lokacion të qetë në afërsi të qendrës dhe shumë ndërtim cilësor.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]