Banesa për shitje në Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2
Garages
2

The space

  • Land Size: 113.56 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ofrohet për shitje banesa në objektin e Mendi SHPK, me fletë poseduse dhe sipërfaqe 113,56 m² pranë rrugës M 9, në Fushë Kosovë.

Ka pamje të bukur nga jugu, dhe ka këtë rënditje:
Qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe tualet.
Dhe dy garazha nga 25 m².

Banesa është tërësisht e mobiluar me një stil sipas pronarit të tanishëm.

Gjendet në një lagje të qetë në afërsi të shumë shërbimeve të nevojshme,autoudha M 9 ,komuna e re, QKMF etj.

Sistemin e ngrohjes e ka me KEDS, ndërsa ka dhe kondicioner.

Ndërtesa ka dy ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+383[049] 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]