Banesa ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 79 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Zeka Patundshmëri
Ofronë banesën e gatëshme,mu përballë Pallatit te Drejtësisë nê Prishtinë
Projekti është përshtatur sipas zgjedhjes urbane të aprovuar nga Komuna e Prishtinës.
Kompleksi në foto është dizajnuar për të ofruar komoditet,rehati,qetësi dhe kualitet te jetës.
Standarde bashkëkohore,hapsirë të bollëshme.

Banesa gjindet në katin e 7 dhe me 79 metra²,me pamje nga Lindja.

Banesa është pronë e nënkontraktorit të punëve nê objektë.
Banesa përbëhet nga:
Qëndrimi ditor së bashku me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Dy Banjo& Depo&Balkone

Për një vizitë në pronë na kontaktoni ose na  vizitoni në zyret tona:
Tel:+383/49 507 502
Tel:+383/46 507 502
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Zyret tona:
Ulpiana -D 6-H 45
10000 Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]