Banesa në lagjen PRISHTINA E RE

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 71 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofrone banesën 2+1 në shitje në lagjen Prishtina e Re,në Prishtinë.

Banesa ndodhet në një objekti të ri 10 katësh me një cilësi mirë të ndërtimit.

Ka një sipërfaqe totale prej 71 m²,planimetrija është e rregulltë dhe mirë e orgonizuar,e orgonizuar me pamje nga qyteti.

Banesa është e organizuar në një dhomë ndenje me këndë të gatimit, një dhomi gjumi,banjo,depo dhe ballkoni.

Banesa pritet të përfundoje në Qershor të 2023.

Për më shumë informacjone ju lutem të kontaktoni.

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]