Banesa në Fushë Kosovë Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Shitje
Lloji i pronës: Banesa
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
2
Banjot
2

Hapsira

  • Hapsira: 85.90 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2021

Përshkrimi

Banesa në fazen e ndertimit në shitje në Fushë Kosovë
Banesa vjenë me një vlerë të qmimit në treg 460 eu për meter.
Banesa ndodhet nê katin e 3 dhe me 85,90 metra,objekti pritet të përfundojë në gjysmën e dytë të 2021.
Ka një planimetri të rregulltë ,me një koridor në hyrje i cili bên ndarjen tek salloni me kuzhinen e gatimit,2 banjo,dy dhoma gjumi dhe 1 ballkone me pamje të lirë nga rruga,me pamje nga jugu

Pêr mê shumê detaje dhe një vizitë nê pronë,jeni të lutur të na kontaktoni.
+(383)045319313
+(383)043414141
info@zekagroup.info
www.zekagroup.info
Bulevardi Bill Clinton
Dardani -Prishtinë 12000
KOSOVË

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]