Zyre për qiradhenje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85.5 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Jepet me qera banesa-zyre prej 85.5m²,kati mbi lokale.
Në lagjen Arbëri,buzë rrugës Ahmet Krasniqi në Prishtinë.

Banesa-zyre orgonizohet nga:
Një sallë e madhe me këndin e gatimit dhe daljenë ballkonë, dy dhoma dhe dy banjo.

Lokali mund të orgonizohet në disa mënyra,dhe mundëson disa veprimtari të ndryshme.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtin

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]