Zyre me qira ne Prishtine

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 57 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet zyre me qira tek Prishtina e Re, afër Pallatit të Drejtësisë, në objektin e ndërtuar nga VG Construction.

Zyrja ndodhet në katin e 5-të dhe ka sipërfaqe m², ndërsa objekti ka 7 kate dhe është i destinuar vetëm për afarizëm.

Zyrja ka dy hapësira pune dhe një WC, ka parking rrugorë e gjitha me pamje nga rruga.

Qmimi i zyres për muaj 280 eu muaj, si dhe një muaj i garancisë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]