Zeka Patundshmëri-Garzhë në shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 15 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet për shitje garazhen prej 15 m²,në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Garazha ështe e gatëshme dhe me dokumentacjon në rregullë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e garazhes.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]