Villa për shitje në Makresh të Epërme

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 85 M 2
  • Year Built: 2024

Description

Bëhu pjesë e kompleksit “N’ Mal Resort” një vend jo thjeshtë i destinuar për t’u përjetuar!

Dhe pikërishtë këtu ofrojmë për shitje Villën A 3, e cila ndodhet në lagjen e shtëpizave,në fshatin Makresh-Artanë.

Parcela me sipërfaqe 3 ari (300m²),posedon dokumentcjon të rregulltë,dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë,rrymë,ujë dhe kanalizim.

Villa A3 përnbanë Përdhesën dhe Nënkulmin,me sipërfaqe prej 85 m²,dhe ka një hapsirë të bollëshme për banim.

Pozicjonohet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të pëlqyeshëme ,me një pamje mahnitëse,gjelbërim dhe drunjë mali në katër anët,dhe vend ku zotëron qetësija.

Për më shumë detaje, mos ngurroni të na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]