Villa për shitje në Dragancë-Artanë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
1
Garages
1

The space

  • Land Size: 65 M 2
  • Year Built: 2018

Description

Ofrohet për shitje villa e gatëshme siq shihet në foto, në fshatin Dragancë-Artanë.

Parcela me sipërfaqe 5,32 ari (532 m²),posedon dokumentcjon të rregulltë,dhe ka infrastrukturë të kompletuar me rrugë,rrymë,ujë dhe kanalizim.

Villa përnbanë Përdhesën dhe Nënkulmin,me sipërfaqe prej 65 m²,dhe ka një hapsirë të bollëshme për banim.

Pozicjonohet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të pëlqyeshëme ,me një pamje mahnitëse,gjelbërim dhe drunjë mali në katër anët,dhe vend ku zotëron qetësija.

Për më shumë detaje, mos ngurroni të na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]