Villa në Makresh-Gjilanë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 70 M 2
  • Year Built: 2021

Description

 

Zeka Patundshmëri ofronë disa villa për shitje në kompleksin Alegro në fshatin Makresh.

Villat në këtë kompleks janë në ndërtim dhe kan qmime te volitëshme.

Villat kan një orgonizim të mirë,dhe ka pamjen nga të gjitha anët

Hyrja në villë bëhet në një koridor i cili mundëson shpërndarjen,qëndrimi ditor është së bashku me kuzhinë në katin e parë,dhe dy dhoma gjumi në nënkulum

 

Villat kan dokumentacjon të rregulltë per aktin noterijal

dhe është prona të investorëve

Për një vizitë në pronë na kontaktoni.

———————————

+383/45 319 313

+383/43 41 41 41

info@zekagroup.info

www.zekagroup.info

Ose në zyret tona në Prishtinë

Rruga Muharrem Fejza-Mati 1

———————————

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]