Tokën për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 2.40 M 2
  • Viti i ndërtimit: 2000

Përshkrimi

Ofrohet parcella për shitje në Emshir për shitje me sipërfaqe totale prej 2,40 ari në Prishtinë.

E dedikuar për ndërtim të lartë,me fletë poseduse.

Prona në fjalë ka infrastrukturë dhe ka dalje në rruge.

Ka mundësi ndrrimi me banesë në Prishtinë ose në Mitrovicë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1-N 8 Ulpianë -Prishtinë

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]