Tokën për shitje në Prishtin

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 1100 M 2

Description

Shitet toka për ndërtim të lartë!

Shitet toka 11.49 ari në lagjen Prishtina e Re – Zona Qendër, në një lokacion me potencial për zhvillim urbanistik.

Toka ka gjerësi prej 20 metra, ndërsa gjatësi prej 55 metra, dhe ndodhet afër rrugës Malush Kosova, ndërsa koeficienti i ndërtimit në këtë zonë sipas planit ubranistik është 3!

Toka ka fletë poseduse dhe kontrata bëhet tek notari.

Na kontaktoni për informacione dhe vizita në këtë pronë.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]