Tokën për shitje në Milloshevë

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 80000 M 2

Description

Shitet parcela me sipërfaqe 80 ari në Fshatin Milloshevë, jo largë magjistrales Prishtinë-Vushtrri.

Kjo pronë është një parcelë për ndërtim të ultë, dhe shumë lokacion i përshtatshëm.

Infrastruktura Rrugore:
Rrugë të planifikuara dhe të ndara për qasje dhe lëvizje të lehtë.

Parcela përkthehet me notar, pagesat bëhen sipas marrëveshjes me pronarin e parcelës.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri .

📞 049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]