Tokën për shitje në Makresh të Epërme

Na kontaktoni per cmime
Rooms
0000
Bedrooms
0000
Bathrooms
0000

The space

  • Land Size: 2000 M 2
  • Year Built: 0000

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje parcelën prej 20 ari në Makresh të Epërme afër Gjilanit.

Parcela ndodhet në një zonë të qetë,posedon fletën poseduse, infrastruktur të plotë.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e parcelës ,parcelën mund ta shikoni qdo ditë punës me termin paraprak.

Informatat:
Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]