Tokën për shitje në Fshatin Keqekollë

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 46000 M 2

Description

Ofrohet për shitje toka për troje, me sipërfaqe totale prej 46 ari.

Toka gjendet me lokacion në Fshatin Keqekoll pjesë e Komunës së Prishtinës.

Toka ka infrastrukturë të mirë, ka rrugën dhe dalje në rrugë kryesore, ujësjellës, kanalizim si dhe ka qasje të afërmë me KEDS.

Gjendet në një vendë të qetë kryesisht,dhe e destinuar për shtëpi të banimit individual.

Toka ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në pronë ,apo për pronat të tjera.
‐——–‐————————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]