Tokën për shitje në Fshatin Cernice-Gjilan

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 24500 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofronë tokë për pjellore në Fshatin Cërrnicë-Komuna e Gjilanit, me sipërfaqe totale prej 24,5 ari.

Toka ka fletën poseduse dhe mund të parcelizohet.

Prona në fjalë ka infrastrukturë dhe ka dalje në rruge.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]