Tokën për shitje në Bërnica e Poshtëme

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 300 M 2

Description

Ofrohet për shitje parcela me sipërfaqe 3 ari, në Bërnicë të ultë.

Parcela ka infrastruktur të plotë,me dalje në rrugë, rrymë,kanalizim dhe ujësjellës afër.

Parcela është e përshtatshme për ndërtim shtëpije.

Parcela ka fletën poseduse dhe kontrata bëhet me notar.

Agjensjoni Zeka Patundshmëri

📞 Kontakto:049 507 502
🌐 www.zekagroup.info
📧 info@zekagroup.info

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]