Tokën për Qiradhënje në Keqekoll

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Hapsira: 66.70 M 2
  • Viti i ndërtimit: 1000

Përshkrimi

Jepet me qera toka prej 60.77 ari në fshatin Keqekoll mu në kryqëzim të rrugëve qe lidhe disa vend .

Toka mundë të përdoret për qdo llojë veprimtarije.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e banesës, banesën mund ta shikoni qdo ditë të punës,natyrisht me termin paraprak.

INFORMATAT:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtin

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]