Tokën në Sllatinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 1500 M 2
  • Year Built: 0000

Description

Ofrohet toka për shitje me sipërfaqe totale prej 1.5 hektar në Sllatinë të Madhe,afër rrethit që shkonë ne Aeroportin Adem Jashari.

Toka ka gjatësi 507 metra me gjërësi 49 metra.

Prona në fjalë ka infrastrukturë dhe ka dalje në rruge.

Toka posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për pronarin e ri.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1-N 8 Ulpianë -Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]