Tokë për shitje në Tale-Shqipëri

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 3500 M 2

Description

Ofrohet për shitje toka, me sipërfaqe totale prej 35 ari.

Toka gjendet me lokacion qytetin TALE në Shqipëri buzë bregdeti.

Toka ka infrastrukturë të mirë, ka rrugën dhe dalje në rrugë kryesore, ujësjellës, kanalizim si dhe ka qasje të afërmë elektocitetin.

Gjendet në një vendë të qetë kryesisht,dhe e destinuar për shtëpi ose ndërtim pallatesh.

Toka ka fletë poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Mos hezitoni të na kontaktoni, për një takim në pronë ,apo për pronat të tjera.
‐——–‐————————————————-
Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]