Tokë për shitje në Suhodoll krah me lagjen Marigona

3,900€
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 3800 M 2
  • Year Built: 1080

Description

Zeka Patundshmëri ofrone tokë,me dalje dalje në autoudhen Arbër Xhaferi, dhe diku 700 metra large  lagjes Marigona.

Toka është me dokumentacjon të rregulltë dhe lejohet qdo veprimtari që këkohet

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës.

Për më shumë rreth nesh na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

INFORMATAT:

Tel:+383/049507502

+383/046507502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1

Ulpiana

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]