Tokë për Shitje në Llapushnik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 2328 M 2

Description

Ofrohet për shitje trualli me sipërfaqe 23,28 ari me lokacion në fshatin Llapushnikë-Drenas.

Trualli ka infrastrukturë të plotë me fletë poseduse.
Qasje në rrugë të fshatit dhe qasje në auto udhen M 9,përballe pompes të derivateve EXFIX, ka qasje ne kanalizim,ujësjellës dhe KEDS.

Toka është e përshtatshme për ndërtime të ulta dhe afariste pasi zona është edhe industriale.

Lokacioni që ka ofron mundësi shumë të mira për investim.

Për më shumë na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]