Tokë për ndërtim në Prishtinë-Emshir

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 40000 M 2

Description

Zeka Patundshmëri ofronë tokën pë shitje, e dedikuar për ndërtim në Prishtinë, jo largë rrugës M 2,me sipërfaqe totale prej 40 ari.

Toka ka fletën poseduse dhe e dedikuar për ndërtim të lartë.

Prona në fjalë ka infrastrukturë dhe ka dalje në rruge.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e tokës

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
TEL+(383)049 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]