Tokë në shitje ..

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 4 M 2
  • Year Built: 1

Description

Zeka Patunshmëri ofrone parcelen prej 4 hektarve,e dedikuar për ndërtim të ultë,shtëpi banimi apo edhe biznes.

Prona nê fjalë ka infrastrukturë dhe gjindet përballë Parkut të Biznesit në Korroticë të Epërme,afër qytetit të Drenasit.

Mundësine mirê investimi dhe me qmim tê mirë
Për më shumë na telefononi,shkruani apo na vizitoni në ambijentet tona të punës.
+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www,zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]