Tokë në shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 13400 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri 

Ofronë tokën prej 13.400 m² në Prishtinë ,në kryqzimin e Autoudhës Ibrahim Rugova me magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë.

Toka në fjalë ka infrastrukturë dhe me dalje në magjistrale,e përshtatëshme për qdo lloj aktiviteti.

Mundësi e mirë për investim.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes ,bëhen me pronarë të banesës,tokën mund ta shikoni qdo ditë të punës ,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Ulpiana D 6 H 3 K1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë 10000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]