Tokë në shitje në fshatin Rakaj,zona kadastrale Ferizaj

Na kontaktoni per cmime
Dhomat
1
Dhomat e gjumit
1
Banjot
1

Hapsira

  • Viti i ndërtimit: 0000

Përshkrimi

Investimet në patundshmëri gjithëmon është zgjidhje e duhur,prandaj tokën që sot e prezentojmë është e llojit që njeriu përfiton.

Toka gjindet në magjistralen Ferizaj-Kaqanik në k.m. e 5-të,në fshatin Rakaj.

Toka ka 1.3 hektar dhe është e përshtatëshem,për qdo lloj veprimtarije.
Toka ka dokumentacjon të rregulltë,dhe me infrastrukturë të plotë.

Për më shumë informacjone na kontaktoni në telefon,ose na vizitoni në zyret tona.

Informatat:
+383/049 507 502
+383/049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 45 K 1

Prishtinë 10000

Kontakto kopmaninë

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]