Toka për ndërtim të lartë..

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 17.400 M 2

Description

Ofrohet parcela për ndërtim të lartë, me sipërfaqe 17,4 ari me lokacion në lagjen Prishtina e Re në Prishtinë.

Parcela ka infrastrukturë të plotë, qasje në rrugë, ujësjellës, kanalizim si dhe lidhje me energji elektrike.

Toka është me dokumentacjon në rregull dhe i përket një pronari.

Për me shumë na kontaktoni.

Tel+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]