Toka në Shkabaj

Na kontaktoni per cmime

The space

  • Land Size: 200 M 2

Description

Ofrohen për shitje parcela prej 20 ari në fshatin Shkabaj afër Prishtinës.

Parcela ndodhet perballe Sallës të Panaireve ,posedon fletën poseduse si dhe infrastruktur të plotë.

Parcela është e dedikuar për veprimtari industriale,si dhe bëhet ndërrim me banesë në Prishtinë

Qmimi i parcelës për ari 11000 eu i negocijushëm,dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e parcelës , mund ta shikoni qdo ditë punës me termin paraprak.

Informatat:
Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]