Toka në shitje në fshatin Trudë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 1000 M 2
  • Year Built: 1979

Description

Investimi në Patundshmëri gjithëmon është zgjidja e duhur,prandaj tokën që sot e prezentojmë është e llojit ë njeriu përfitonë.

Toka gjindet në magjistralen Prishtinë-Podujevë në fshatin Trudë.

Toka ka dokumentacjon të rregulltë dhe me infrastrukturë të plotë.

Për më shumë informacjone ju lutem të na kontaktoni:
Tel:+383/049 507 502
+383/046 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info.zekagroup.info
Ulpiana D 6 H 3 Kati 1
Rruga Mark Dizdari
10000 Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]