Toka në Orllan

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
1
Bathrooms
1

The space

  • Land Size: 47.5 M 2
  • Year Built: 0000

Description

Ofrohen për shitje parcela prej 47.4 ari në fshatin Orllan afër Prishtinës.

Parcela ndodhet në një vend të përshtatëshme ,posedon fletën poseduse si dhe infrastruktur të plotë.

Parcela është e dedikuar për ndërtim të ultë,shtëpi, villa etj.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e parcelës , mund ta shikoni qdo ditë punës me termin paraprak.

Informatat:
Telefon:+383/049 507 502
+383/046 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]