Super banesë për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
2
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 62.08 M 2
  • Year Built: 1985

Description

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 62 m², me vetëndodhje në lagjen Dardanija në Prishtinë.

Banesa është komplet me pamje nga lindja,si dhe është e renovuar tërsishte dhe e pa banuar.

Banesa ka këtë përbërje:
Qëndrim ditor së bashku kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo, një tualet dhe ballkoni.

Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos,afër Shkollës Xhemajl Mustafa.

Banesa ka fletën poseduese dhe kontrata e blerjes bëhet te noteri.

Për më shumë informacjone, na kontaktoni,ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+[383] 049 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]