Shtëpija për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 300 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Group ofronë shtëpi në lagjen Royal Green Residences,10 min nga qendra e Prishtinës.
Shtëpija ndodhet në 3 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur.

Shtëpija ka këtë rënditje:

Përdhesa-Qëndrimi ditor me kuzhine me depo,një banjo,dhe garazhën.

Kati 1-të-Tri dhoma gjumi,dy banjo dhe një depo.

Kulmi:Një Qëndrimi ditor,kuzhina e hapur dhe ballkonë rreth e rrotull.

Shtëpija është në fazën përfundimtare të punëve,si dhe është pronë e nën kontraktorit që ka kryer punë në këtë kompleks.

Një ashtu ofrohen kushte te mira të pagesave për blerësin e mundëshëm.
Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

Informatat:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Rruga Mark Dizdari H 45 Kati 1 N 8
Ulpianë-Prishtinë 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]