Shtëpi për shitje

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 200 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpi në lagjen Arbëri,10 min nga qendra e Prishtinës.

Shtëpija ka gjithësej 200 m² dhe shtrihet në 3.95 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur.

Shtëpija ka këtë rënditje:

Kati përdhesë:
Qëndrimi ditor me kuzhine,dhomë gjumi,një banjo&WC,depo dhe garazha.

Kati 1:
Katër dhoma gjumi,dy banjo&WC.
Njëra dhomë e gjumit me banjo personale.

Shtëpija është është në fazën e ndërtimit dhe pritet të përfundoje gjatë vitit 2023.

Qmimi i shtëpisë është 330.000 ku ndoshta mundë të negocijohet me pronarin direktë.

Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

Informatat:

Telefon:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Websit:www.zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari H 45 Kati 1 N 8

Ulpianë-Prishtinë 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]