Shtëpi për shitje në Prishtinë-Kolovicë e Re

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 140 M 2
  • Year Built: 2011

Description

Përshkrimi

Zeka Patundshmëri ofron shtepi te banuëshme ne lagjen Kolovica e Re.

Shtëpija ka 140 m² e ndërtuar në 2,2 ari truall.

Shtepija eshte e ndarë,në katin përdhesë dhe kati i parë.

Përdhesa:
Sallon i madhe,kuzhina ndamas,dy banjo me Wc dhe depo

Kati 1:
Tri dhoma gjumi dhe banjo me wc dhe depo

Shtepija ka nxemje qendrore,sistem të ujte nga pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen nje familje.

Shtepija eshte tersishtë e mobiljuar dhe posedon fleten
poseduse dhe e gatëshme per aktin notarijal

Për më shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

Informatat:
Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
Ulpianë-D6-H45-Kati 1
Prishtine-Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]