Shtëpi për shitje në Prishtinë-Emshir

Na kontaktoni per cmime
Rooms
2
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 370 M 2
  • Year Built: 2015

Description

Zeka Patundshmëri ofronë shtëpi në lagjen Emshir,10 min nga qendra e Prishtinës.

Shtëpija ndodhet në 4 ari truall,në një rrugë të mbyllur,ofronë qetësi,siguri dhe ka një pamje të bukur.

Shtëpija ka këtë rënditje:

Kati përdhesë:
Qëndrimi ditor me kuzhine me depo,një banjo&WC

Kati 1:
Tri dhoma gjumi,një banjo&WC.

Nënkulmi:
Një Qëndrimi ditor i hapur me një hapsirë të bollëshme.

Shtëpija është e mobiljuar dhe e rregulluar mirë,dhe shitet ashtu siq shihet në fotografi.

Për më shumë na telefonin ose na vizitoni në ambijentet e tona të punës tonë.

Informatat:

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari H 45 Kati 1 N 8
Ulpianë-Prishtinë 12000

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]