Shtëpi për shitje në Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
2
Bedrooms
10
Bathrooms
4
Garages
2

The space

  • Land Size: 480 M 2
  • Year Built: 2003

Description

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 480 m², në lagjën më të qetë në Prishtinë.

Shtëpia ka orientim nga tri anët Lindje-Jugu-Përëndimi.

Është e ndarë në kate dhe bodrumin, dhe ka këtë renditje:
Dy qëndrima ditor me kuzhinë, 10 dhoma të gjumit,katë banjo&wc dhe dy ballkona,të gjitha hapësirat janë të mobiluara.

Gjendet në një truall me sipërfaqe prej 3 ari,
dhe poashtu ka hapësirë për vendparkim. Shtëpia gjithashtu ka edhe verandë, që ofronë një pamje të mrekullueshme të një kopshti të gjelbëruar dhe të mirëmbajtur.

Kjo shtëpi është një mundësi e jashtëzakonshme investimi, si dhe kontrata e shitëblerjës bëhet me notar.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]