Shtëpi për shitje në Priam Village

1,300€
Rooms
1
Bedrooms
5
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 243 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Zeka Patundshmëri:

Ofronë shtëpi në lagjen Priam Village Prishtina

Shtëpija ka një dizajnë modern të brendëshëm dhe të jashtëm,e cila përshtatet me atë pjesë aty në lagje.

Shtëpija është e shtrirë në 243 m²,dhe janë të gatëshme për pak kohë.

Shtëpitë përbehet nga një katë përdhesë :

Një dhomë gjumi ose të punës

Qëndrimi ditorë+Kuzhina +Tryezeri

Banjo me wc+Depo+Garazha

Dhe kati i parë përbëhet:

Katër dhoma gjumi.

Dy banjo me wc+utiliti+logja+ballkoni

Shtëpija është pronë e nënkotraktorit dhe për qdo informatë shtesë na kontaktoni ose na vizitoni në ambijentet e punës.

+383/049 507 502
+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari H 45 K 1 N 8
Ulpianë-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]