Shtëpi për shitje në Bërnicë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
4
Garages
1

The space

  • Land Size: 205 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Ofrohet për shitje shtëpia e gatëshme për banim me sipërfaqe 205 m² dhe 47 m² në qati falë,me lokacion Chelsea Point Bërnica Park afër qytetit të Prishtinës.

Shtëpia ka pamje nga të gjitha anët, është e ndarë në dy kate,podrumi dhe çatia.

Dhe ka këtë renditje të brendshme:

Podrumi:Garazha,Lavanteria dhe kthina e nxemjes qëndrore.

Kati përdhesë:Dhomën e qëndrimit ditor me kuzhinë&tryezari,dyer me stil franqezë dyshe që të qojnë drej kopshtit prapa.

Kati parë:Dhoma e madhe e gjumit me dush en-suite dhe garderobë.
Dy dhoma dyshe ,banjo të veqantë.

Qatija:Atelije pune prej 47 m².

Sistemi i ngrohjes dhe ujtë të nxehtë, dhe biomass me ngrohje nën dysheme.
Banja luksoze, pajisje Grohe dhe Geberit.
Insatalimi i kabllove për multi media,alarm si dhe senzorët CO2.

Shtëpia ka një plan modern të përshtatshëm për qdo familje.

Gjendet në një truall me sipërfaqe 3 ari, ku poashtu ka hapësirë gjelbërimi.

Lagjja është e qetë e private dhe ka infrastrukturë të plotë.

Për qdo informacjonë shtesë,mos hezitoni të na kontaktoni ne:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]