Shtëpi për shitje në Bernice e epërme

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3
Garages
1

The space

  • Land Size: 210 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Përshkrimi

Zeka Group-Patunshmëri ofron shtëpinë e cila gjindet në Bërnicën e Epërme afër qytetit të Prishtinës,në një zonë të qetë, e ndërtuar me një stil të bukur.

Shtëpija ka 210 m² e ndërtuar në 4,5 ari truall me oborrë.
Shtëpija ka një hymje dhe e ndarë në 2 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janë banim.

Shtëpija është në fazën e ndërtimit të vrazhdë,dhe kështu shitet.

Shtëpija mund të blihet ashtu siq është dhe gatëshme për aktin notarijal.

Përdhesa:
Qëndrimi ditorë+Kuzhina
Një dhomë gjumi
Një banjo,depoja dhe garazha.

Kati pare
Tri dhoma gjumi
Dy banjo+Terrasa gjysëm e

Për më shumë na kontaktoni ,ose na vizitoni në zyret tona

+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati
Ulpiana Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]