Shtëpi për shitje

490,000€
Rooms
2
Bedrooms
10
Bathrooms
5
Garages
4

The space

  • Land Size: 672 M 2
  • Year Built: 2000

Description

Shtëpi në shitje!
Lokacjoni në Arbëri prapa Ambasades Hungareze.
Hapësire toke 3,35 ari.
Sipërfaqe prej 672 m².

Shtëpija ka një lokacjonë perfektë,me pamje, hapësirë rekreative dhe me infrastrukturë të plotë,urbane dhe për një jetesë kualitative.

Shtëpija ka dokumentacjonë të rregulltë për tek notari.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes bëhen me pronarin e shtëpisë,shtëpinë mund ta shihni qdo ditë të punës, natyrisht me një termin paraprak.
INFORMATAT:
Telefon:+383/49 507 502
+383/46 507 502
Websit:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari D6-H45-Kati 1
Ulpiana-Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]