Shtëpi në shitje në Prishtinë-Veternik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
5
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 258 M 2
  • Year Built: 2019

Description

Ofrohet për shitje shtëpia e ndërtuar në 2019-të me sipërfaqe, 258 m² me lokacion në Veternik në lagjen Qëndresa në Prishtinë.

Ka orjentim nga lindja-veriu-përëndim, dhe ka këtë rënditje,të ndarë në dy kate:

Kati i parë ka,qëndrimi ditor së bashku me depo të kuzhinës,një dhomë gjumi, banjo&wc,depo tjetër dhe kthina e nxemjes.
Kati i dyte ka tri dhoma gjumi ,të tërat me dalje në ballkonë.

Shtëpia ka garazh dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Gjendet në një truall me sipërfaqe 4.31 ari, në një lagje të qetë,shtëpija ka fletë poseduse.

Qmimi i shtëpisë është 365.000 eu në totalë.

Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë,peletë si dhe me solar.
Si dhe ka sistemin Hi-Tech qe kontrollon të tëren brendësin e shtëpisë,dhe e pajisur me kamera 3 D.

Për më shumë informacjone,na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Tel:+383[049] 507 502

Website:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Rruga Mark Dizdari
Ulpiana D6 H45
Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]