Shtëpi në shitje në Prishtinë-Veternik

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 235 M 2
  • Year Built: 2025

Description

Zeka Patundshmëri ofronë për shitje shtëpinë, në fazën e ndërtimit, me sipërfaqe 235 m², në lagjen Veternik në Prishtinë.

Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët, duke mundësuar ndriçim shumë të mirë gjatë gjithë ditës.

Shtëpia është e ndarë në 2 kate, përdhesa dhe kati 1.
Përdhesa:qëndrimin ditor me kuzhinë me dalje në ballkon, dy dhoma gjumit,dy banjo&wc.
Kati 1:Tri dhoma [njëra prej tyre master], dy banjo, një tualet dhe dy ballkona.

Gjendet në një truall me sipërfaqe prej 3 ari,
dhe poashtu ka hapësirë për vendparkim.

Me një dizajn modern dhe të menduar mirë, pamjet e mahnitshme nga ballkoni dhe lokacionin ideal për jetë cilësore, kjo shtëpi është një mundësi e jashtëzakonshme investimi.

Shtëpia pritet të jetë e gatëshme gjatë vitit 2025-të.

Për më shumë informacjone na kontaktoni.

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]