Shtëpi në shitje në lagjen Priam Village-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
3
Bathrooms
2

The space

  • Land Size: 135 M 2
  • Year Built: 2023

Description

Ofrohet për shitje shtëpia me sipërfaqe 135 m², në lagjen Priam Village në Prishtinë.

Shtëpia ka orientim nga veri-lindje, përdhesë dhe kati dhe ka këtë përbërje:
Qëndrim ditor së bashku kuzhinë, tri dhoma të gjumit, dy banjo, depo dhe ballkoni.

Shtëpia gjendet në një truall me sipërfaqe 2,8 ari dhe posedon oborr dhe parking të jashtëm.

Në lagjen Priam Village ofrohet siguri 24 orë, është lagje e qetë dhe shumë infrastruktur të kompletuar.

Për më shumë na kontaktoni:

Tel:+[383] 049 507 502
Web:www.zekagroup.info
Email:info@zekagroup.info

Zeka Patundshmëri.

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]