Shtëpi në shitje në Hajvali

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
4

The space

  • Land Size: 300 M 2
  • Year Built: 2016

Description

Zeka Group-Patunshmëri ofron shtëpinë e cila gjindet në Hajvali jo larg magjistrales,dhe vetëm 9 km nga qendra e qytetit të Prishtinës, një zonë të qetë, e ndërtuar me një stil të bukur.

Shtêpija ka 300 m² e ndërtuar në 4 ari truall me oborrë.
Shtëpija ka një hymje dhe e ndarë në 2 kate,d.m.th.përdhesa dhe kati i parë janê banim,si dhe podrumi.

Shtëpija është e mobiljuar tërsishtë dhe shitet ashtu siq duket në fotot, pusi vetanak dhe i ka tê gjitha qka i duhen një familje.

Shtëpija posedon fletën poseduse dhe e gatëshme për aktin notarijal

Përdhesa:
Qêndrimi ditorë+Kuzhina
Një dhomë gjumi
Dy banjo të ndara
Terasë të mbuluar

Kati pare
Tri dhoma gjumi
Dy banjo+Terrasa e mbuluar

Si dhe garazha në podium,dhe një vend parking në oborr.

Qmimi dhe kushtet e marrëveshjes, bëhen me pronarin e shtëpisë.

Shtëpinë mund  ta shikoni qdo ditë të punës,natyrishtë me termin paraprak.

Tel:+(383)049 507 502
+(383)046 507 502
Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info
Zyret tona:
Rruga Mark Dizdari

Ulpianë D 6 H 3 K 1
Prishtinë
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]