Shtëpi në shitje në Gjilan

180,000€
Rooms
2
Bedrooms
6
Bathrooms
6

The space

  • Land Size: 450 M 2
  • Year Built: 2006

Description

Zeka Patundshmëri ofrone shtëpi  për shitje në Gjilan në lagjen e 8 ,rruga Hasan Remniku.

Shtëpija është 4 katëshe dhe e shpërndarë në 450 m²,e ndërtuar në 4 ari tokë.

Shtëpija ka infrastrukturë të kompletuar,rruga e asfaltuarë,kamera të sigurisë 24 orë,ndriqim të rrugëve,ujsjellësi dhe është lagje e qetë për banim.

Shtëpija është e mobiljuar me standarde të larta dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim dhe ka dy hymje .

Shtëpija përbëhet nga:

Kati i parë:

Qëndrimi ditor me kuzhinë,një dhomë gjumi ,depo,banjo dhe garazha.

Kati i dytë:

Qëndrimi ditor me kuzhinë,banjoballkonë dhe dy lokale.

Kati i tretë:

Katër dhoma gjumi,secila me dalje në ballkonë,banjo dhe depo.

Kati i katërtë në nën qati:

Qëndrimi ditor me dalje në dy anët anësore në ballkona.

Shëpija shitet e mobiljuar me qmim 190000 eu,ka mundësi edhe ndonjë ndrrim me banesa e qmimi pastaj lëvizë në saje të marrëveshjes dy palëshe.

Për më shumë na kontaktoni ose na vizitoni në zyret tona:

Tel+(383)049 507 502
+(383)046 507 502

Email:info@zekagroup.info
Web:www.zekagroup.info

Rrruga Mark Dizdari

D6-H45-Kati 1
Ulpianë-Prishtinë 12000
Kosovë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]