Shtëpi në Priam Village Prishtina

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
5

The space

  • Land Size: 274 M 2
  • Year Built: 2021

Description

Shtëpi në lagjen Priam Village Prishtina

Shtëpi me një dizajnë modern të brendëshëm dhe të jashtëm,e cila përshtatet me atë pjesë aty në lagje.

Shtëpija ështê shtrirë në 243 m²,dhe është e gatëshme në dhjetor të 2021.

Shtëpia përbehet nga një katë përdhesë :

Një dhomë gjumi ose të punës

Qëndrimi ditorë+Kuzhina +Tryezeri

Banjo me wc+Depo+Garazha

Shkallët e bodrumit që të qojnë në podrum prej 85m²

Dhe kati i parë përbêhet:

Tri dhoma gjumi.

Dy banjo me wc+utiliti+logja+ballkoni

Shtëpija është pronë e nënkotraktorit dhe për qdo informatë shtesë na kontaktoni ose na vizitoni në ambijentet e punës.

+383/045319313&+383/043414141

www.zekagroup.info&info@zekagroup.info

Rruga Muharrem Fejza -Mati 1

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]