Shtëpi në lagjen Priam Village-Prishtinë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 243 M 2
  • Year Built: 2022

Description

Zeka Patundshmëri:

Ofronë shtëpi në lagjen Priam Village Prishtina

Shtëpija me një dizajnë modern të brendëshëm dhe të jashtëm,e cila përshtatet me atë pjesë aty në lagje.

Shtëpija janë të shtrirë në 243 m²,dhe ështê e gatëshme për banim

Shtëpitë përbehet nga një kati përdhesë :

Qëndrimi ditorë+Kuzhina +Tryezeri,një banjo,depo dhe garazha ,tërë përdhesa ka 113.8 m²

Dhe kati i parë përbëhet:

Tri dhoma gjumi,dy banjo,depo dhe ballkoni

Shtëpija është pronë e nënkotraktorit dhe për qdo informatë shtesë na kontaktoni ose na vizitoni në ambijentet e punës.

INFORMATAT:

TEL:+383/049 507 502

+383/046 507 502

Web:www.zekagroup.info

Email:info@zekagroup.info

Zyret tona:

Ulpiana D 6 H 3 K 1

Rruga Mark Dizdari

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]