Shtëpi në fshatin Uglar-Fushë Kosovë

Na kontaktoni per cmime
Rooms
1
Bedrooms
4
Bathrooms
3

The space

  • Land Size: 170 M 2
  • Year Built: 2020

Description

Zeka Patundshmëri:

Jo largë qendrës së Fushë Kosovës kemi një shtëpi në shitje,ideale për ata që kërkojnë paqe e qetësi.

Shtëpija përbëhet nga përdhesa,kati 1 dhe nënkulmi me diku 210 m²,e shtrirë ne 3 ari.

Kati 1:Sallon ndenjë me kuzhinë,1 dhomë gjumi,banjo dhe depo.

Kati 2:Dy dhoma gjumi ,2 banjo,ballkoni.

Nënëkulmi :Një hapsirë të madhe që mundet të ndahet.

Shtëpija është e gatëshme për banim si dhe për aktin noterijal.

Për më shumë informata.

Tel:+383/0453193&+383/043414141

Web&Email:www.zekagroup.info&info@zekagroup.info

Mati 1-Rruga Muharrem Fejza

Prishtinë

Contact the owner

Zeka Group

Tel.
+(383) 045 319 313
Website
https://www.zekagroup.info
[contact-form-7 404 "S’u Gjet"]